Hakkımızda

Hakkımızda

Çelik konstrüksiyon alanında tasarım, imalat, montaj ve mühendislik işlerini gerçekleştirmek amacıyla 2020 yılında kurulan Arısan Yapısal Çelik A.Ş. Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yer alan 750 ton üretim kapasiteli fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Arısan Yapısal Çelik A.Ş. yalnızca müşterilerin beklentilerini karşılamak değil, uzman çalışanları ile her bir projede en iyi performansı göstermeyi kendisine ilke edinmiştir. Firma; teknolojik ve profesyonel gelişim, müşterilere kişiselleştirilmiş avantajlı teklifler sunma, istikrarlı iş sevkiyatı sağlama ve müşteriler ile uzun vadeli bir iş ortaklığı kurulmasına büyük önem vermektedir.

Arısan Yapısal Çelik A.Ş. alanında uzman 75 çalışandan oluşan dinamik ekibiyle çelik yapı alanında üretim yapmasının yanı sıra anahtar teslimi sanayi tesisi kurma ve taahhüt işlerinde de hizmetlerini yürütmektedir.


Misyon

Arısan Yapısal Çelik A.Ş alanında uzman ekibi ile sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunmayı ve Türkiye’nin önde gelen yapısal çelik firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Kaliteli imalat ve zamanında teslim prensipleri ile müşteri memnuniyeti oranını en üst seviyede tutarak sektörde güvenilirliğiyle yer edinmek ve zamanla markalaşarak sektöre her konuda öncülük eden bir çelik firması olmaktır.

İnsan Kaynakları

Sektördeki uzmanlığını genç ve dinamik ekibi ile harmanlayan Arısan Yapısal Çelik A.Ş. değer yaratan insan kaynaklarına sahip olma vizyonu ile çalıştığı alanda yetkin, memnuniyeti ve bağlılığı yüksek çalışanlara sahip olma stratejisine yönelik projeler yürütmektedir.


1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right